عنوان*تحقیق با موضوع رفع عیوب موتور خودرو عیب یابی*

تحقیق با موضوع رفع عیوب موتور خودرو عیب یابیتحقیق با موضوع رفع عیوب موتور خودرو عیب یابی|40277475|fl|
هم اکنون فایل با مشخصه ی تحقیق با موضوع رفع عیوب موتور خودرو عیب یابی وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

توضیحات:

37صفحه قالب ورد قابل ویرایش

تحقیق با موضوعرفع عیوب موتور خودرو عیب یابی

37صفحه قالب ورد قابل ویرایش

بخشی ازمتن:

پیش از آغاز كار باید ، دست كم ، نظریه ای قابل قبول در مورد ماهیت مسئله داشته باشید . با استفاده از فنون عیب یابی می توان فهمید كه آیا تعمیر مهمی در پیش است یا نه . هر گاه عیب یابی با تجزیة روغن همراه شود مشخص میشود كه كدام دسته از قطعات ـ رینگها ، یاتاقان ها و غیره ـ به سرعت در حال ساییده شدن هستند .

داده های حاصل از آزمون و تحلیل ، همراه با تاریخچة تفصیلی بهره برداری ، باید محل عیب را به خوبی مشخص كنند ( سیلندر ها ، یاتاقان ها ، محرك های لوازم كمكی و مانند آن ) . اما تحلیل نیابد صرفاً به نتیجه گیری كلی ختم شود . مثلاً بی معناست اگر بگوییم كه یاتاقان یا رینگ پیستون « ساییده است » یا «سوخته است » تعمییر كار باید تشخیص دهد كه خرابی كدام قطعه یا كدام وضعیت بهره برداری خاص سبب خرابی این قطعات شده است . بلبرینگ چرخ اتوبوسهای شهری نمونة خوبی از فرایند انتخاب شده است : تجربه نشان می دهد كه بلبرینگ های سمت راست جلو ، بیشتر از بلبرینگ های سمت چپ خراب می شوند . وجود ذرات اكسید سرخ رنگ در والوالین حاكی از آن است كه بلبرینگ بر اثر نفوذ رطوبت ( یعنی ترشح آب ) خراب شده است و طبیعی است كه احتمال ترشح آب در طرفی ازاتوبوس كه به جدول منار خیابان نزدیك است بیشتر است .

فهرست برخی ازمطالب:

عیب یابی

بلند كردن موتور :

تذكر :

تمیز كاری :

پیدا كردن اجزاء موتور :

سیستم روغن كاری :

فیلتر ها :

روغن موتور :

پمپ روغن :

وسایل پایش فشار روغن :


مطالب دیگر:
🔗نگاهي به ماهيت استراتژي آمريكا در خاورميانه🔗نگاهی بر تاريخچه احزاب سياسی در ايران🔗نقش فرهنگ وقف در توسعه تمدنها🔗نقش زبان در تمدن ايراني🔗نقش روابط عمومي ها در تحقق اصل حق دسترسي آزادانه به اطلاعات🔗نظريه دمكراسي جهان وطني ديويد هلد و قابليتهاي اجرائي آن در ايران🔗نظام قضایی در ایران باستان🔗نظام دیوانی در عهد سلجوقیان🔗ناسیونالیسم🔗نادر شاه افشار🔗ورزش شنا🔗ورزش شطرنج و نتایج آن در تمرکز حواس 5 گانه🔗جزوه و سوالات مصاحبه آزمون قضاوت🔗ورزش در ایران🔗ورزش در آمریکا🔗ورزش از نقطه نظر به هنجار سازی🔗ورزش از دیدگاه اسلام🔗ورزش ، سلامتی و کوهستان🔗واليبال و بسكتبال🔗واليبال در ايران🔗واقعيت هاي ايروبيك🔗ورزش براي جوانان و نوجوانان🔗ورزش هندبال🔗تاریخچه هاکی🔗نقش ورزش در سلامتی قلب - قند - ریه ها